תכנון טיול בהתאמה אישית לאיים האזוריים

האיים האזוריים הם קבוצה של 9 איים שנמצאים באמצע האוקינוס האטלנטי באותו קו רוחב של פורטוגל. הם יושבים על שלושה לוחות טקטוניים ונוצרו מפעילות געשית לפני יותר משמונה מיליון שנים. הם אוטונומיה של פורטוגל. מעצם היווצרות האיים מפעילות געשית, האיים מלאים בהרי געש רדומים. כאשר הר געש מפסיק להיות פעיל הוא צונח פנימה ונוצרת מעין קערה שניקראת "קלדרה". באיים הרבה קלדרות שבהם אגמים בשלל צבעים! בנוסף הרבה מפלים מרשימים, יערות גשם, צוקים, שדות מירעה שבהם פרות "טבע" ומפרצים טבעיים לרחצה.

 יעוץ ותכנון טיול בהתאמה אישית לאיים האזוריים, azores, מתאים מאד למשפחות שאוהבות טבע. הטבע הכלכך מדהים הוא האטרקציה העיקרית. זהו שילוב של נוף אירופאי ונוף טרופי. מלבד מסלולי טיול מכל הסוגים והרמות ניתן לשלב בבניית המסלול שייט צפייה בלויתנים ודולפינים, טיולי קניונינג במקומות קסומים. כל אי מלא בתצפיות מדהימות מסומנות שפשוט רק צריך לעצור ולצפות. בגלל האופי הגעשי של האיים מומלץ לשלב ביקור במעינות חמים מפנקים בג'ונגל ובריכות טבעיות לצד האוקינוס שמשלבות מי ים עם מים וולקנים (בדיוק הטמפרטורה האופטימלית). 

דרכי הגעה

הדרך הנוחה ביותר היא לטוס לליסבון בפורטוגל ישירות מישראל. חברת התעופה TAP מבצעת טיסות יומיומיות לשם. גם חברת אלעל. אל האיים ניתן להגיע עם החברה המקומית שניקראת SATA. גם TAP וריינאיר מגיעות לחלקם. המרחק בין האיים גדול ובדר"כ על מנת לבקר ביותר מאי אחד יש צורך שוב לקחת טיסה.

גלריה

לינה מומלצת

חלום של טיול באיים האזוריים

מזמינה אתכם לטייל איתי ולהכיר מקומות חדשים

הצטרפו לרשימת התפוצה של הבלוג שלי וקבלו למייל רעיונות והמלצות לטיולים בארץ ובעולם, הטבות מיוחדות לקוראי הבלוג, טיפים ומידע