אז מי אני?

שלום! שמי טלי קורן. מתכננת ויועצת טיולים בהתאמה אישית. נשואה ואמא לשני בנים. אני בעלת תואר ראשון במדעי המחשב מהטכניון ומאז הספקתי לעבוד בהייטק כ-15 שנה בחברות גדולות (כגון מיקרוסופט) וגם בסטארטאפים. לאורך הקריירה שלי הרגשתי שחסר לי משהו ושאני לא עוסקת ב 100% במה שאני אוהבת באמת. לאחר תקופה ארוכה של מחשבות ולאור אהבתי הגדולה מאז ומעולם לטיולים, החלטתי שאני עוזבת את ההייטק ופותחת עסק שיעסוק בתכנון וייעוץ למטיילים בעולם. אני משתדלת לשלב את הכישורים שרכשתי מעולם ההייטק בתוך עולם תכנון הטיולים.

חלום של טיול

"חלום של טיול" נולד מתוך הרצון ללכת עם הלב ובמקביל לשלב גם את האהבה שלי לטכנולוגיה.

איך זה בא לידי ביטוי?

את האתר שלי בניתי בעצמי 😄.

תכנוני הטיול המפורטים שלי כוללים ברקודים לסריקה לוויז/גוגל-מפות לצורך הגעה מדויקת ליעדים, ללא התברברות.

בנוסף, לצורך תכנון טיול יחודי ומותאם אישית אני לא מסתפקת בקריאת חומר בספרים, באתרים, ובקבוצות הסטנדרטיות. אני עוברת ביסודיות גם על אתרים ובלוגים בשפות זרות, וכן פונה אישית לבלוגרים, ועסקים מאותה מדינה. גוגל טרנסלייט מזמן הפך לחבר טוב שלי 😄. אני עושה את כל זה על מנת לקבל מידע ייחודי ואותנטי שיעזור לי בבניית תכנית כמה שיותר מותאמת אישית ללקוחות שלי. בדרך זו אני מגיעה להרבה מקומות ייחודיים, מגוונים, וחווייתיים.

מעבר לתכנון המותאם אישית, אני מוכרת בעיקר שקט נפשי, הלקוחות שלי יכולים להיות בטוחים שהם יפיקו את מקסימום החוויות וההנאה מהטיול שלהם וישקיעו מינימום זמן בתכנון. משפט נפוץ שאני שומעת ממטיילים שלי: "אני מרגיש כאילו תכננתי את הטיול לעצמי".

חברה בחממת הבלוגינג של יונית צוק

חברה בקהילת בלוגרי הטיולים הישראליים