תכנית טיול בהתאמה אישית לסקוטלנד

תכנון טיול לסקוטלנד

סקוטלנד היא חבל ארץ המהווה שליש מהאי הבריטי ונמצא תחת הריבונות של בריטניה. מלבד הגבול הדרומי עם אנגליה, היא מוקפת בחופים מפורצים וארוכים. מול חופי סקוטלנד מאות איים. הנוף בסקוטלנד דרמטי ועוצר נשימה של הרים, גבעות ועמקים, אינספור אגמים וחופים מרהיבים. אדינבורו היא בירת המדינה והעיר השנייה בגודלה בסקוטלנד. ההר הכי גבוה הוא בן נביס וגובהו 1343 מטרים. הוא גם ההר הכי גבוה בבריטניה כולה.

יעוץ, תכנון ובניית מסלול בהתאמה אישית לסקוטלנד

תכנון טיול בהתאמה אישית לסקוטלנד מתאים מאד למשפחות, זוגות או בודדים שאוהבים טבע והרבה שקט ושלווה. בסקוטלנד אינספור מסלולי טבע מרתקים ועוצרי נשימה מכל הסוגים והרמות.  בכל איזור יש נוף יחודי שיפתיע מחדש. ניתן להתמקד באיזור אחד או שניים או לחילופין לעשות מסלול מתגלגל. בנוסף לטבע הרב נחמד לבקר בפסטיבלים מקומיים, מבשלות ויסקי ולעשות שייט צפייה בכלבי ים. בנוסף ישנן אטרקציות לילדים ונוער בסגנון פארקי חבלים, אומגות,  רכיבה על סוסים, ירי ברובה אויר, אקווריומים ועוד. 

מתאים לשלב עם הטיול בסקוטלנד גם ביקור בלונדון שהיא ניו יורק של אירופה! ניתן להגיע לסקוטלנד ברכבת מלונדון או בטיסת פנים לאדינבורו / גלזגו / אינברנס. השילוב בין השתיים יוצר טיול מאד מגוון. לונדון מספקת את הצד העירוני וסקוטלנד את החלק של הטבע הבראשיתי.

דרכי הגעה

  • מנצ'סטר – טיסה ישירה למנצ'סטר באנגליה. ממנצ'סטר נסיעה של כארבע שעות לדרום סקוטלנד. אפשרי גם ברכבת.
  • אדינבורו – גלזגו – אינברנס– טיסת קונקשיין לאדינבורו, גלזגו או אינברנס. הטיסות מביאות את המטייל ישירות לאיזורי הטיולים.

לינות מומלצות מצוינות בסקוטלנד

אדינבורו

פורטרי - סקאי

איזור אבימור ופארק Cairngorms National

עמק גלנקו ועמק בן נביס

חלום של טיול בסקוטלנד ובלונדון

סקוטלנד האי סקאי תכנון טיול

סקוטלנד שלנו – חלק ב'

סקוטלנד הפיראית, בריאת העולם של הממלכה הבריטית – חלק ב' סקוטלנד עם ילדים – מסלול והמלצות לחוויותינו מאדינבורו ואיזור אבימור – סקוטלנד

Read More »
תצפית המלכה תכנון טיול בהתאמה אישית לסקוטלנד

סקוטלנד שלנו – חלק א'

סקוטלנד הפיראית, בריאת העולם של הממלכה הבריטית – חלק א' טיול משפחתי לסקוטלנד סקוטלנד. אחת מארבע המדינות המרכיבות את הממלכה הבריטית. עמוסה

Read More »