תכנון טיול בהתאמה אישית לסקוטלנד

סקוטלנד היא חבל ארץ המהווה שליש מהאי הבריטי ונמצא תחת הריבונות של בריטניה. מלבד הגבול הדרומי עם אנגליה, היא מוקפת בחופים מפורצים וארוכים. מול חופי סקוטלנד מאות איים. הנוף בסקוטלנד דרמטי ועוצר נשימה של הרים, גבעות ועמקים, אינספור אגמים וחופים מרהיבים. אדינבורו היא בירת המדינה והעיר השנייה בגודלה בסקוטלנד. ההר הכי גבוה הוא בן נביס וגובהו 1343 מטרים. הוא גם ההר הכי גבוה בבריטניה כולה.

תכנון טיול בהתאמה אישית לסקוטלנד מתאים מאד למשפחות, זוגות או בודדים שאוהבים טבע והרבה שקט ושלווה. בסקוטלנד אינספור מסלולי טבע מרתקים ועוצרי נשימה מכל הסוגים והרמות.  בכל איזור יש נוף יחודי שיפתיע מחדש. ניתן להתמקד באיזור אחד או שניים או לחילופין לעשות מסלול מתגלגל. בנוסף לטבע הרב נחמד לבקר בפסטיבלים מקומיים, מבשלות ויסקי ולעשות שייט צפייה בכלבי ים. בנוסף ישנן אטרקציות לילדים ונוער בסגנון פארקי חבלים, אומגות,  רכיבה על סוסים, ירי ברובה אויר, אקווריומים ועוד. 

מתאים לשלב עם הטיול בסקוטלנד גם ביקור בלונדון שהיא ניו יורק של אירופה! ניתן להגיע לסקוטלנד ברכבת מלונדון או בטיסת פנים לאדינבורו / גלזגו / אינברנס. השילוב בין השתיים יוצר טיול מאד מגוון. לונדון מספקת את הצד העירוני וסקוטלנד את החלק של הטבע הבראשיתי.

דרכי הגעה

מנצ'סטר

טיסה ישירה למנצ'סטר באנגליה. ממנצ'סטר נסיעה של כארבע שעות לדרום סקוטלנד. אפשרי גם ברכבת.

אפשרות נוספת היא טיסה עם קונקשיין לאדינבורו, גלזגו או אינברנס.

אדינבורו - גלזגו - אינברנס

טיסת קונקשיין לאדינבורו, גלזגו או אינברנס. הטיסות מביאות את המטייל ישירות לאיזורי הטיולים.

גלריה

לינה מומלצת

אדינבורו
איזור אבימור ופארק Cairngorms National Park
פורטרי - סקאי
עמק גלנקו

חלום של טיול בסקוטלנד ובלונדון

איך בא לכם לטייל איתי?
הזמנת מלונות
Booking.com
הזמנת רכב
חפש השכרת רכב
יעדי תכנון טיול נבחרים
בואו להיות חברים שלי