בניית טיול בהתאמה אישית לאלפים הצרפתיים

תכנון טיול לאלפים הצרפתיים

האלפים הצרפתיים. ממוקמים על משולש הגבולות צרפת, איטליה ושוויץ. צרפת זכתה לקבל בשיטחה של רכס המון בלאן, הגבוה ביותר באלפים.

מה תמצאו כאן? אגמים משגעים שחלקם אף מתאימים לרחצה, קרחונים, עיירות עתיקות וכפרים ציוריים. מסלולי טבע קסומים והליכה בתוך נקיקים כאשר מים שוצפים זורמים מתחת. 

יעוץ, תכנון ובניית מסלול בהתאמה אישית לאלפים הצרפתיים

תכנון טיול בהתאמה אישית לאלפים הצרפתיים. האלפים הצרפתיים אידיאלים לטיול כוכב משפחתי. הם הופכים בקיץ לגן עדן למשפחות! הטבע מאד מונגש ונוח להגעה. לכל פיסגה, קרחון או אגם יש רכבל מתאים שמביא את המטייל ישירות ליעד. בנוסף איזור האלפים הצרפתיים מלא באטרקציות מגוונות מאד לכל הגילאים כגון: מזחלות הרים, מצנחי רחיפה, פארקי חבלים, פארקי מים, פארקי חיות ועוד.

לינה באלפים הצרפתיים. טיול באלפים הצרפתיים מאפשר טיול כוכב מאד נוח ללא החלפות לינה. 

איזור טיול מומלצים:

שאמוני. היישוב הגבוה ביותר בצרפת. בשטחו נמצאת הפסגה הגבוהה ברכס האלפים, הר המון בלאן, העיירה שאמוני היא בעלת קסם ייחודי ואווירה. רחובותיה מרוצפי אבן, עם כיכרות יפות, מבנים ישנים יפהפיים ונהר זורם. באיזור זה הרבה מסלולי טבע יפים , רכבלים לפסגות גבוהות, אגמים לרחצה וניתן להגיע ממנה תוך שעה קלה לעיר ג'נבה.

אנסי. עיר ציורית הממוקמת בחופה הצפוני של אגם אנסי. בזכות תעלות המים היפות שבה כי נחשבת כונציה הצרפתית. סביב אגם אנסי עיירות וכפרים יפיפיים, חופי רחצה נעימים ואינסוף אטרקציות לכל המשפחה.

אגם ג'נבה. נמצא על גבול צרפת ושווייץ וסביבו כפרים יפים ועיירות ציוריות מימי הביניים המוקפים חומות, סמטאות ובתים מטופחים. העיר ג'נבה עצמה היא אחת הערים היוקרתיות בשווייץ ובעולם כולו. אפשר למצוא בה פינות חמד יפהפיות, גנים פורחים, בתים ציוריים, סמטאות יפות ומסעדות גורמה מהטובות.

מה עוד אפשר לשלב? אזור האלפים הצרפתיים מלא באפשרויות טיול שגם שבועיים לא יספיקו כדי למצות אותו אך אם רוצים אפשרי לעבור גם לאיטליה ושוויץ בקלות רבה.

חורף באלפים הצרפתיים. האלפים הצרפתיים מושלמים לחופשת חורף. מלבד אתרי הסקי הנהדרים הם מציעים שפע של פעילויות גם למי שאינו מעוניין לגלוש החל מטיולים רגליים בשלג ועד אטרקציות אקסטרים כמו מצנחי רחיפה וטיסות בהליקופטר

דרכי הגעה

  • ג'נבה – טיסות לג'נבה קיימות כל השנה. ניתן למצוא מבחר של חברות שמגיעות אליה כולל חברות לואו קוסט. מרוחקת כשעת נסיעה מאיזורי הטיול המרכזיים.
  • ליון – ישנן טיסות לואו קוסט לליון. מרוחקת כשעתיים מאזורי הטיול המרכזיים.

לינות מומלצות מצוינות באלפים הצרפתיים