חלום של טיול

תכנון טיול בהתאמה אישית לאיים האזוריים

האיים האזוריים הם קבוצה של 9 איים שנמצאים באמצע האוקינוס האטלנטי באותו קו רוחב של פורטוגל. הם יושבים על שלושה לוחות טקטוניים ונוצרו מפעילות געשית לפני יותר משמונה מיליון שנים. הם אוטונומיה של פורטוגל. מעצם היווצרות האיים מפעילות געשית, האיים מלאים בהרי געש רדומים. כאשר הר געש מפסיק להיות פעיל הוא צונח פנימה ונוצרת מעין קערה שניקראת "קלדרה". באיים הרבה קלדרות שבהם אגמים בשלל צבעים! בנוסף הרבה מפלים מרשימים, יערות גשם, צוקים, שדות מירעה שבהם פרות "טבע" ומפרצים טבעיים לרחצה.

 תכנון טיול בהתאמה אישית לאיים האזוריים, azores, מתאים מאד למשפחת שאוהבות טבע. הטבע הכלכך מדהים הוא האטרקציה העיקרית. זהו שילוב של נוף אירופאי ונוף טרופי. מלבד מסלולי טיול מכל הסוגים והרמות אפשר לצאת לשייט צפייה בלויתנים ודולפינים, לעשות טיולי קניונינג במקומות קסומים וכל אי מלא בתצפיות מדהימות מסומנות שפשוט רק צריך לעצור ולצפות. בגלל האופי הגעשי של האיים מומלץ לשלב ביקור במעינות חמים מפנקים בג'ונגל ובריכות טבעיות לצד האוקינוס שמשלבות מי ים עם מים וולקנים (בדיוק הטמפרטורה האופטימלית). 

דרכי הגעה​ - טיסות

הדרך הנוחה ביותר היא לטוס לליסבון בפורטוגל ישירות מישראל. חברת התעופה TAP מבצעת טיסות יומיומיות לשם. גם חברת אלעל. אל האיים ניתן להגיע עם החברה המקומית שניקראת SATA. גם TAP וריינאיר מגיעות לחלקם. המרחק בין האיים גדול ובדר"כ על מנת לבקר ביותר מאי אחד יש צורך שוב לקחת טיסה.

גלריה

לינה מומלצת

האי סאו מיגל

פלורס

סיפורי טיול

סאו מיגל Sete Cidades תכנון טיול בהתאמה אישית לאיים האזוריים
סאו מיגל – על אננס, מעינות חמים והרבה ירוק
פלורס flores האיים האזוריים azores
פלורס וקורבו – אנחנו כמעט באמריקה. וגם קצת פאיאל

רוצים תכנון טיול בהתאמה אישית לאיים האזוריים ?

התקשרו 052-2223023